آغاز بازخوانی کتاب مکاتیب قطب بن محیی در رادیو تهران

بازخوانی کتاب مکاتیب قطب بن محیی، از انتشارات فرهنگستان زبان و ادب فارسی، در ماه مبارک رمضان، در برنامۀ «کتاب شب» رادیو تهران، از روز شنبه ۲۸ فروردین، بینِ ساعت ۲۳:۳۰ تا ۲۴ پخش خواهد شد.

این بازخوانی که در ۱۷ قسمت تهیه شده است، همه‌روزه، به‌جز روزهای پنجشنبه‌ و جمعه و شب‌های قدر، تا آخر ماه رمضان از رادیو تهران پخش می‌شود.

بازخوانی این کتاب ۵۹۰صفحه‌ای که در ۱۷ قسمت ۲۰دقیقه‌ای تلخیص و تنظیم رادیویی شده است، با تهیه‌کنندگی رضا قربانی، صدابرداری محسن فراهانی و خوانش استاد بهروز رضوی آغاز شده و در حال آماده شدن برای پخش در روزهای ماه مبارک رمضان است.

برنامۀ «کتاب شب» یکی از پرسابقه‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های رادیویی است که قدمتی ۲۶ساله دارد و هر هفته از شنبه تا چهارشنبه، بین ساعت ۲۳:۳۰ تا ۲۴، یکی از رمان‌ها یا کتاب‌های مشهور ایران و جهان را با صدای بهروز رضوی برای علاقه‌مندان کتاب‌های صوتی، بازخوانی می‌کند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وبگاه WWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زندۀ شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرند.

اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی با شناسۀ Tehraan360@ و همچنین نرم‌افزار ایران‌صدا در تلفن‌های هوشمند از دیگر راه‌های دسترسی به برنامه‌های رادیو تهران هستند.